Darmowa dostawa od 299,00 zł
Do darmowej wysyłki brakuje Ci 299,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Łupież - rodzaje, przyczyny, jak sobie z nim radzić

Łupież nie stanowi przyjemnego widoku. Małe białe płatki sypiące się z głowy i osiadające na przykład na ubraniach (świetnie widoczne zwłaszcza na ciemnych) budzą niesmak u każdego - zarówno u kogoś borykającego się z tym problemem, jak i u osób w jego otoczeniu. Dolegliwość ta może powodować obniżenie poczucia własnej wartości osoby, która musi zmagać się z tą chorobą i czuje się poprzez nią „gorsza”. 

Czytaj więcej
Jak dbać o suche włosy ?

Suche włosy to nie tylko problem lata, choć rzeczywiście słońce i morska woda powodują ich wysuszenie. Jak prawidłowo dbać o suche włosy ? Co wyszusza włosy ? O wypowiedź na temat suchych włosów poprosiliśmy eksperta

Czytaj więcej
Witamina C - gdzie jest jej najwięcej?

Witamina C nie jest wytwarzana przez nasz organizm — musimy ją dostarczyć wraz z pożywieniem. Dzienna dawka dla dorosłego człowieka to od 45 mg do 90 mg (zależy to od płci i wieku). W poszukiwaniu witaminy C wcale nie musimy rozglądać się za cytrusami, choć nazwa tych owoców nam to sugeruje. Gdzie znajduje się nawjwięcej witaminy C? W jakich produktach szukać witaminy C? Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej
pixel