Darmowa dostawa od 299,00 zł
Do darmowej wysyłki brakuje Ci 299,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Testy diagnostyczne

( ilość produktów: 26 )

Domowe teksty diagnostyczne pozwalają na proste wykrycie dolegliwości za pomocą prostego do wykonania zestawu diagnostycznego. Po proste i szybkie do wykonania w warunkach domowych testy diagnostyczne warto sięgnąć w sytuacji, gdy u siebie lub u bliskich zauważymy niepokojące objawy. Testy do wykonania w domu to ważny element profilaktyki zdrowotnej, pozwalają monitorować stan zdrowia u osób z grup ryzyka rozwoju konkretnego schorzenia. Domowe testy diagnostyczne umożliwiają także systematyczne badanie konkretnych parametrów organizmu, jak np. testy na owulację określające dni płodne. Apteka oferuje testy do diagnostyki, w tym m.in.: testy ciążowe, testy owulacyjne, paski testowe dla cukrzyków, testy na menopauzę, testy do wykrywania krwi utajonej w kale, testy na Helicobacter pylori, testy narkotykowe i inne. Domowe testy diagnostyczne wykonuje się w oparciu o mocz, krem, ślinę lub kał.

Testy ciążowe: płytkowe, strumieniowe, testy owulacyjne, menopauzalne

To jedne z najpopularniejszych domowych testów diagnostycznych w aptece. Są dwa podstawowe rodzaju testów ciążowych: strumieniowe i płytkowe. Testy ciążowe strumieniowe i płytkowe badają obecność ciąży na podstawie zawartości hormonu ciążowego (gonadotropiny kosmówkowej) w moczu kobiety. Obecne dostępne na rynku testy ciążowe charakteryzują się wysoką czułością i precyzją działania. Apteka internetowa proponuje także testy ciążowe wskazujące na tydzień ciąży. W przygotowaniach do ciąży pomocne są także testy płodności, które określają, czy w organizmie kobiety dochodzi właśnie do owulacji i czy jest to dobry moment na zapłodnienie. Testy na menopauzę wykorzystywane są w sytuacji, kiedy kobiet chce stwierdzić, czy weszła w okres menopauzy.

Testy na poziom cukru, na cholesterol, na Helicobacter

Domowe testy diagnostyczne (np. paski testowe) pozwalają na zmierzenie poziomu cukru w warunkach domowych. Różne rodzaje testów paskowych na poziom cukru pozwalają wybrać ten najlepiej dopasowany do swoich potrzeb. Istotne w monitorowaniu stanu zdrowia jest korzystanie z domowych testów do badania poziomu cholesterolu. Testy diagnostyczne na cholesterol pokazują orientacyjny poziom tej substancji w organizmie i wskazują, czy wymaga on konsultacji lekarskiej. Domowe testy diagnostyczne wykrywające obecność bakterii Helicobacter pylori pozwalają potwierdzić lub wykluczyć jej obecność w układzie pokarmowym, co z kolei świadczy o rozwoju choroby wrzodowej.

pixel