Darmowa dostawa od 299,00 zł
Do darmowej wysyłki brakuje Ci 299,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Rzucanie palenia - leki - tabletki, gumy

( ilość produktów: 14 )

Rzucenie palenia - skuteczne pozbycie się nałogu tytoniowego jest procesem trudnym i wymagającym silnej woli i samozaparcia. Uwolnienie się od palenia papierosów dla jednych jest procesem długotrwałym, inni są w stanie rzucić palenie niemal z dnia na dzień, wspomagając się preparatami na rzucenie palenia dostępnym w aptece bez recepty.

Rzucanie palenia - na czym polega?

Wyjście z nałogu oznacza przede wszystkim odzwyczajenie organizmu od dostarczania regularnych dawek nikotyny, dlatego aby złagodzić objawy zespołu odstawiennego warto skorzystać z kuracji opartej na nikotynowej terapii zastępczej. Polega ona na stosowaniu preparatów (np. tabletki antynikotynowe), które dostarczają organizmowi stopniowo zmniejszającą się dawkę nikotyny. Takie postępowanie pozwala z jednej strony na stopniowe zmniejszenie uzależnienia organizmu od nikotyny, a z drugiej – na oczyszczenie go i złagodzenie objawów odstawienia.

Jak rzucić palenie, wspomagając się preparatami z apteki?

Aby zmniejszyć uczucie głodu nikotynowego i skutecznie zerwać z nałogiem tytoniowym, należy sięgnąć po tabletki na rzucenie palenia, pastylki do ssania, drażetki, gumy na rzucenie palenia, plastry bądź inhalatory. Apteka internetowa oferuje preparaty renomowanych producentów, jak: Nicorette, Niquitin czy Tabex. Nikotynowe terapie zastępcze ułożone są według zmniejszającej się dawki nikotyny, dlatego warto zacząć od tych z największą dawką i konsekwentnie stosować je aż do zakończenia kuracji. Umożliwia to stopniowe uwolnienie się od nałogu tytoniowego. Plastry, gumy do żucia i tabletki na rzucenie palenia dostępne bez recepty pozwalają na uniknięcie lub złagodzenie objawów odstawienia nikotyny, takie jak: drażliwość, niepokojów, zaburzenia snu, problemy z koncentracją, zwiększenie apetytu, bóle głowy, zaparcia. Wygodnym rozwiązaniem jest stosowanie pastylek do ssania oraz inhalatorów, które redukują chęć sięgnięcia po papierosa. Rzucenie palenia to trudny proces, wymagający przede wszystkim odpowiedniego nastawienia psychicznego, konsekwencji i silnej woli ze strony palacza chcącego skutecznie zerwać z nałogiem.

pixel