Darmowa dostawa od 299,00 zł
Do darmowej wysyłki brakuje Ci 299,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Krople do oczu, tabletki, suplementy

( ilość produktów: 101 )

Jak dbać o oczy, aby na długo zachować prawidłowy wzrok i zdrowe oczy?

Najważniejsza jest profilaktyka oraz prawidłowa ochrona oczu na co dzień. Z wiekiem ostrość widzenia i sprawność narządu wzroku zmniejsza się, dlatego gdy tylko pojawia się problemy z widzeniem, należy jak najszybciej sięgnąć po preparaty na poprawę wzroku. Podobnie długa praca przed ekranem komputera lub w klimatyzowanym pomieszczeniu, długa jazda samochodem (szczególnie po zmroku) czy praca lub czytanie przy sztucznym oświetleniu skutkują pojawieniem się nieprzyjemnych dolegliwości, takich jak: pieczenie oczu, suchość oczy, uczucie piasku w oczach, niewyraźne widzenie, ból przy mruganiu.

Co na poprawę wzroku?

Apteka internetowa w kategorii „na oczy” oferuje nawilżające krople do oczu bez recepty oraz bogaty wybór suplementów i leków na oczy, które „od wewnątrz” dbają o odpowiednią pracę narządu wzroku i lepsze widzenie. Na zmęczone i przesuszone oczy apteka oferuje tzw. sztuczne łzy, krople nawilżające na poprawę wzroku, ochronne krople do oczu z kwasem hialuronowym. Leki na oczy zalecane są przy stanach zapalnych, obrzękach i przy przekrwieniu spojówek, które mogą być wynikiem działania drażniących czynników, takich jak: kurz, dym, zapylenie, wiatr, chlorowana woda. Apteka oferuje także krople do oczu dla alergików. Do przemywania oczu zaleca się rozwór soli fizjologicznej oraz specjalne preparaty dezynfekcyjne, które można stosować na soczewki lub bezpośrednio na oczy.

Jakie tabletki i witaminy na oczy?

Chcąc wzmocnić lepsze widzenie „od środka” warto sięgnąć po dostępne w aptece tabletki na oczy, w tym witaminy na wzrok o działaniu antyoksydacyjnym, poprawiające ostrość widzenia. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się leki i suplementy, w których oprócz witamin jest luteina na oczy, zeaksantyna, panthenol lub rumianek o działaniu łagodzącym. Apteka oferuje także płyny do soczewek kontaktowych, chusteczki do podrażnionych oczu, preparaty ochronne na oczy, płyny do przemywania oczu dla alergików i przy stanach zapalnych spojówek.

pixel