Darmowa dostawa od 299,00 zł
Do darmowej wysyłki brakuje Ci 299,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Higiena

( ilość produktów: 371 )

Produkty higieniczne w aptece internetowej obejmują artykuły do higieny jamy ustnej, do czyszczenia i nawilżenia nosa, do higieny uszu oraz szereg produktów do pielęgnacji okolic intymnych. W kategorii tej można znaleźć także artykuły higieniczne i akcesoria niezbędne w każdej domowej apteczki pierwszej pomocy.

Higiena nosa i uszu

Produkty do pielęgnacji nosa i uszu to podstawa codziennej higieny. Apteka internetowa oferuje produkty do czyszczenia nosa i nawilżania jamy nosowej, przeznaczone dla dorosłych i/lub dla dzieci. Woda morska do czyszczenia noska to niezbędny element pielęgnacji niemowląt i małych dzieci, który nie tylko wspomaga usuwanie zanieczyszczeń z małych nosków, ale także nawilża i zapobiega infekcjom górnych dróg oddechowych u dzieci. Stosowanie sprayu do nosa dla dzieci lub mgiełki ułatwia maluchom oddychanie. Apteka internetowa oferuje także spraye i aerozole do nosa dla dorosłych, zawierające izotoniczne lub hipertoniczne roztwory do czyszczenia nosa. Płyny do higieny nosa wykorzystuje się także przy zapaleniu zatok. Irygatory w zestawach do płukania zatok w zestawie z saszetkami do przygotowania roztworu nie tylko pozwalają na upłynnienie wydzieliny i odetkanie zatok, ale także powodują zmniejszenie bólu głowy i udrożnienie zatkanego nosa. Płyny do higieny uszu (np. krople) pozwalają oczyszczać przewody słuchowe z woskowiny, neutralizują szkodliwe drobnoustroje oraz nawilżają wnętrze ucha. Apteka proponuje produkty do higieny uszu dla dzieci i dla dorosłych.

Produkty higieniczne do apteczki

Oprócz leków, środków odkażających oraz drobnych akcesoriów medycznych każda apteczka pierwszej pomocy powinna mieć w składzie plastry, opaski uciskowe, bandaże, opaski dzianinowe podtrzymujące oraz gazę i jałowe gaziki. Produkty te dostępne są w aptece w rożnych wielkościach, rozmiarach i kształtach. Opaski uciskowe, bandaże podtrzymujące oraz jałowe kompresy to podstawowe wyposażenie apteczki przy opatrywaniu ran. Warto mieć także pod ręką wodę utlenioną oraz inne środki dezynfekujące dla dzieci, nieszczypiące i o szerokim spektrum działania.

pixel