Darmowa dostawa od 299,00 zł
Do darmowej wysyłki brakuje Ci 299,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Higiena intymna - żele, płyny, mydełka,wkładki

( ilość produktów: 44 )

Strefy intymne, szczególnie u kobiet, wymagają specjalistycznej pielęgnacji. Ze względu na swoją budowę anatomiczną, są narażone na częste infekcje. Apteka internetowa oferuje szereg preparatów nie tylko do codziennej pielęgnacji okolic intymnych, ale także leków pozwalających łagodzić objawy najpopularniejszych dolegliwości. Największym zagrożeniem są infekcje grzybicze i bakteryjne, a także podrażnienia i suchość pochwy.

Płyny i żele do higieny intymnej

Do codziennej pielęgnacji wrażliwych okolic intymnych poleca się stosowanie żeli i emulsji do higieny intymnej, które dzięki odpowiedniemu pH utrzymują równowagę miejsc intymnych. Płyny do higieny intymnej z dodatkiem rumianku, konwalii czy nagietka łagodzą podrażnienia i dają uczucie odświeżenia na długo. Wiele emulsji do higieny intymnej zawiera w składzie bakterie mlekowe, które mają korzystny wpływ na mikroflorę bakteryjną pochwy. Dużą popularnością wśród klientek cieszą się chusteczki odświeżające do okolic intymnych. To bardzo wygodny produkt do codziennej, dyskretnej pielęgnacji stref intymnych zawsze wtedy, kiedy sytuacja tego wymaga.

Żele dopochwowe i inne preparaty na problemy intymne

Apteka internetowa proponuje także leki i preparaty do higieny intymnej na najpopularniejsze dolegliwości. Nawilżające żele dopochwowe ułatwiają stosunek seksualny, łagodzą podrażnienia, przywracają odpowiednie pH pochwy i jej odpowiednie nawilżenie. Składniki żeli dopochwowych do okolic intymnych neutralizują szkodliwe patogeny, łagodzą stany zapalne i zapobiegają rozwojowi infekcji. Apteka internetowa oferuje także specjalistyczne tampony, podpaski i wkładki higieniczne dla osób o szczególnych potrzebach.

Kubeczki menstruacyjne

Stosunkowo niedawno na polskim rynku pojawiły się kubeczki menstruacyjne. Apteka internetowa oferuje bogaty wybór kubeczków do menstruacji w wielu rozmiarach, kształtach i o różnej twardości. Dzięki temu kobiety mogą dobrać kubeczek najbardziej odpowiadający ich potrzebom, o kształcie najlepiej dopasowanym do ich budowy anatomicznej.

pixel