Darmowa dostawa od 299,00 zł
Do darmowej wysyłki brakuje Ci 299,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kolki,wzdęcia, biegunka - krople, syropy, zioła dla dzieci

( ilość produktów: 17 )

Problemy z trawieniem u niemowląt, takie jak: wzdęcia, gazy, kolka, biegunka to częste dolegliwości. Niektóre z nich, takie jak kolka u niemowląt, mijają z wiekiem. Ich przyczyną jest niedojrzałość układu pokarmowego maluszka. Mimo że na powstanie wielu objawów rodzice nie mają wpływu, mogą jednak podawać dziecku leki i probiotyki, które złagodzą objawy kolki lub zredukują wzdęcia.

Co na gazy i wzdęcia u niemowląt

Wzdęty brzuszek u niemowlęcia i wiążące się z tym dolegliwości bólowe można łagodzić poprzez podawanie dziecku kropli na wzdęcia i gazy. Substancje w nich zawarte rozbijają pęcherzyki gazu gromadzące się w jelitach oraz ułatwiają ich ewakuację. Krople na wzdęcia dla niemowląt są oparte na substancjach bezpiecznych nawet dla bardzo małych dzieci. Niektóre preparaty dla niemowląt na wzdęcia można stosować już od pierwszych dni życia.

Na kolkę dla niemowląt

Kolka to objaw niedojrzałości układu pokarmowego u bardzo małych dzieci i zwykle mija po skończeniu przez niemowlę 3-ego miesiąca życia. Aby jednak złagodzić dolegliwości bólowe i trudności w trawieniu związane z kolką, warto podawać krople na kolkę dla niemowląt oraz inne preparaty z apteki łagodzące te dolegliwości.

Probiotyki dla niemowląt

W łagodzeniu wszelkich objawów ze strony układu pokarmowego, do zahamowania biegunki u dzieci oraz w celu odbudowy dobroczynnej flory bakteryjnej w jelitach pomocne są probiotyki dla dzieci i niemowląt. W wygodnej formie kropli do rozpuszczania w mleku, wodzie lub napoju, proszku do sporządzania napoju lub tabletek do ssania probiotyki dla dzieci dostarczają probiotycznych szczepów bakteryjnych o korzystnym wpływie na funkcjonowanie układu pokarmowego.

Na biegunkę dla dzieci, elektrolity do nawadniania

Wiele chorób wieku dziecięcego objawia się biegunką i/lub wymiotami. To naturalna reakcja organizmu, które chce pozbyć się z organizmu szkodliwych substancji, np. toksyn bakteryjnych. Na zatrucie pokarmowe oraz przy infekcjach układu pokarmowego należy podawać dzieciom probiotyki i leki na biegunkę bez recepty dostępne w aptece, a także elektrolity i płyny nawadniające dla dzieci, aby nie doszło do odwodnienia organizmu. Podczas częstych wymiotów i biegunki dziecko traci dużo płynów i minerałów, co może bardzo szybko doprowadzić do odwodnienia groźnego dla zdrowia dziecka. W takich sytuacjach, oprócz konsultacji lekarskiej, należy dziecku podawać probiotyki, elektrolity i napoje nawadniające.

pixel