Darmowa dostawa od 299,00 zł
Do darmowej wysyłki brakuje Ci 299,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Leki na alergię, katar sienny

( ilość produktów: 78 )

Alergia to powszechna dolegliwość, pojawia się u osób w każdym wieku, może pojawić się także alergia u dzieci. Objawy alergii są bardzo charakterystyczne, zalicza się do nich: męczący katar, łzawienie oczy, świąd, czasami wysypka lub inne objawy skórne. Alergia na pyłki objawia się także jako katar sienny. W zależności od rodzaju alergii, objawy dadzą o sobie znać w różnych okolicznościach: przy wyjściu na zewnątrz (alergia na trawy), w pomieszczeniach (alergia na kurz, na roztocza), po posiłkach (alergia pokarmowa) itp.

Alergia na pyłki, katar sienny - objawy

Na wiosnę w okresie pylenia różnych roślin wiele osób zmaga się z objawami dolegliwości, jaką jest alergia na trawy wziewna. Leki na ten rodzaj uczulenia oraz leki na katar sienny dostępne są w aptece internetowej bez recepty. Objawem alergii na pyłki roślin jest katar sienny (alergiczny nieżyt nosa), który jest dolegliwością występującą sezonowo. Objawy kataru siennego to: uporczywe kichanie, katar, swędzenie w nosie i w gardle, łzawienie oczu. Jako że nadwrażliwość jest dolegliwością przewlekłą, to leki na alergię należy przyjmować regularnie przez określony czas – mają one za zadanie łagodzenie objawów alergii i ułatwienie codziennego funkcjonowania alergików.

Leki na alergię - co wybrać?

Leki na alergię, które oferuje apteka internetowa, to przede wszystkim kapsułki i tabletki na alergię, które działają ogólnoustrojowo i pozwalają łagodzić objawy „od środka”. Miejscowo stosuje się także krople do oczu dla alergików, aerozole i spraye do nosa na alergię, maści, wody morskie i ampułki z solą fizjologiczną do przemywania oczu i udrażniania nosa. Także na dolegliwość, jaką jest katar sienny, leki mogą występować jako krople na katar sienny (też u dzieci), czy spraye do nosa na katar alergiczny. Jeśli pojawi się katar sienny, objawy można dosyć szybko złagodzić właśnie w postaci preparatów na alergię działających miejscowo. Leki na katar sienny hamują objawy alergii, działają łagodząco na podrażnioną błonę śluzową nosa, udrażniają nos i oczyszczają go. Woda morska i inne preparaty na alergie w postaci aerozolu lub sprayu dodatkowo nawilżają drogi oddechowe.

pixel