Darmowa dostawa od 299,00 zł
Do darmowej wysyłki brakuje Ci 299,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Leki, preparaty dla sportowców - maść, żele, spray

( ilość produktów: 104 )

Uprawianie sportu jest ważnym elementem zdrowego trybu życia. Warto dopasować aktywność fizyczną do swoich preferencji, należy jednak wybrać taki sport, który będzie dopasowany do naszego stanu zdrowia i możliwości fizycznych. Apteka oferuje szereg preparatów, które są dedykowane sportowcom: od suplementów i zestawów witamin i minerałów, przez maści i żele dla sportowców, aż po drobny sprzęt w postaci stabilizatorów i opasek w celu stabilizacji stawów najbardziej narażonych na kontuzje.

Kremy, maści i żele: na kontuzje, rozgrzewające, na stłuczenia

Prawie każdej trenującej osobie zdarzyła się mniejsza lub większa kontuzja. W takich sytuacjach pomagają maści na siniaki i stłuczenia (np. te z dodatkiem arniki, nagietka lub kasztanowca, maści żywokostowe), żele na obrzęki dla sportowców czy maści rozgrzewające. Proponowane w aptece żele i maści dla sportowców mają właściwości przeciwbólowe, zmniejszają obrzęki, przyspieszają metabolizm szkodliwych substancji w tkankach, zmniejszają stany zapalne, zwiększają ruchomość mięśni i stawów, które uległy kontuzji. Maści dla sportowców ułatwiają regenerację mięśni i stawów, ułatwiając ich powrót do pełnej sprawności.

Witaminy dla sportowców, odżywki

Organizm osoby ćwiczącej wymaga wzmocnienia od wewnątrz. Aktywnym osobom, w zależności od rodzaju dyscypliny, zaleca się wzmacnianie pracy mięśni, kości i/lub stawów. Witaminy, wapń lub magnez dla sportowców są zalecane większości regularnie ćwiczących osób. Warto sięgnąć także po odżywki dla sportowców, np. koktajle białkowe.

Stabilizatory, opaski

Stabilizatory stawu kolanowego, skokowego, nadgarstka to popularne akcesoria dla sportowców, przydatne na co dzień dla ochrony i lepszej stabilizacji stawów podatnych na uszkodzenie. Opaski na stawy dla sportowców pomocne są przy regeneracji stawów po kontuzji oraz w celu ich ochrony. Opaska na staw kolanowy delikatnie uciskając kolano, wspomaga pracę mięśni, wiązadeł i ścięgien. Opaska kolanowa wymusza ich anatomiczne ustawienie, jednocześnie umożliwiając ich pełny zakres ruchu, swobodne oddychanie skóry i utrzymanie optymalnej temperatury.

pixel