Darmowa dostawa od 299,00 zł
Do darmowej wysyłki brakuje Ci 299,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Akcesoria medyczne

( ilość produktów: 57 )

Drobne akcesoria medyczne przydają się w każdym domu. Apteka internetowa ma w ofercie takie elementy wyposażenia apteczki, jak np.: bańki lekarskie i akupunkturowe,  gruszki z kanką lub miękkim końcem do czyszczenia nosa, stopery do uszu, termofory, wielorazowe kompresy termiczne, kasetki na leki, pojemniki na mocz czy elementy wyposażenia apteczki pierwszej pomocy.

Termofory, wielorazowe kompresy

Apteka internetowa oferuje termofory do wykonywania ciepłych kompresów przy urazach, podczas choroby lub w celu rozgrzania bolącego miejsca. Są przydatne w wielu sytuacjach, w tym po kontuzjach, przy bólach reumatycznych lub przy dokuczliwych bólach miesiączkowych. Z kolei wielorazowe kompresy żelowe mogą, w zależności od potrzeb, służyć jako ciepłe (po podgrzaniu) lub zimne (po ochłodzeniu w lodówce) kompresy. Zawarty w nich specjalny płyn lub żel powoli oddaje ciepło i zimno, działając leczniczo na chore miejsce.

Domowa, podróżna apteczka pierwszej pomocy – jakie akcesoria?

Apteczka podróżna, samochodowa, a nawet domowy zestaw do pierwszej pomocy przedmedycznej powinien zawierać takie akcesoria medyczne, jak: jednorazowe ustniki i maseczki do sztucznego oddychania i rękawiczki jednorazowe. To niezbędne produkty, aby w skuteczny i higieniczny sposób nieść pomoc w trudnej sytuacji zagrożenia życia. To produkty jednorazowe, zapakowane szczelnie, do łatwego wykorzystania w razie potrzeby.

Bańki lekarskie, bezogniowe, akupunkturowe

Coraz większą popularnością w ostatnich latach cieszy się leczenie i wzmacnianie odporności z wykorzystaniem baniek lekarskich. Aby jednak umiejętnie „postawić” bańki, trzeba pewnego doświadczenia i umiejętności. Jednak nowoczesne zestawy baniek bezogniowych pozwalają na ich wykorzystanie w warunkach domowych nawet bez dużego doświadczenia.

Akcesoria medyczne przydatne w domu

Dla spokojnego snu, które nie zakłóca chrapanie innych domowników lub sąsiadów czy inne dźwięki, warto stosować stopery do uszu. Wykonane z gumy lub elastycznej pianki dopasowują się do kształtu kanału słuchowego, zapewniając komfort i skuteczne tłumienie dźwięków. Wśród akcesoriów medycznych przydatnych w domu warto wymienić także woreczki i pojemniki na mocz, jałowe lub nie. Dla dzieci, u których jest problem z pobraniem próbki moczu, apteka oferuje specjalne woreczki na mocz dla dziewczynek, inne dla chłopców.

pixel