Darmowa dostawa od 299,00 zł
Do darmowej wysyłki brakuje Ci 299,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Akcesoria do pielęgnacji dziecka - smoczki, butelki, pieluchy

( ilość produktów: 28 )

Drobny sprzęt do codziennej pielęgnacji niemowląt i małych dzieci jest niezbędny w każdym domu. Maluchy wymagają specjalnej pielęgnacji oraz akcesoriów dostosowanych do ich potrzeb i wieku malucha. Przydają się nie tylko podczas codziennej pielęgnacji (grzebienie, szczoteczki dla dzieci), ale także podczas choroby (odkurzacze do noska).

Produkty do czyszczenia noska u niemowląt i małych dzieci

Niemowlęta nie mają umiejętności samodzielnego wydmuchiwania i czyszczenia nosa. Dlatego apteka oferuje szereg produktów, które pomagają zachować wysoką higienę noska u maluchów. Aspiratory do nosa (podłączane do odkurzacza lub na wdech) pozwalają na usunięcie wydzieliny i udrożnienie zatkanych nosków. To niekiedy jedyna możliwość na zapewnienie dziecku spokojnego snu podczas choroby. Także gdy dziecku nie dokucza żadna infekcja, warto stosować aspiratory dla niemowląt by zachować drogi oddechowe w dobrym stanie – to pozwoli na lepsze radzenie sobie z potencjalnymi drobnoustrojami.

Produkty do codziennej pielęgnacji małego dziecka

To ważne, aby w domu mieć bezpieczne nożyczki do obcinania paznokci dla niemowląt i małych dzieci, szczotkę do włosów z naturalnym włosiem, a także zestaw akcesoriów do higieny jamy ustnej. Już u niemowląt należy czyścić dziąsełka nasączonym wodą gazikiem, aby pozbyć się drobnych zanieczyszczeń i nalotu z mleka. W późniejszym okresie, kiedy pojawia się pierwsze ząbki warto sięgnąć po specjalne silikonowe nakładki na palec z miękkimi wypustkami. Do mycia zębów warto przyzwyczajać dzieci od samego początku – apteka internetowa oferuje szczoteczki do zębów dla dzieci i pasty dostosowane do wieku, potrzeb i umiejętności najmłodszych.

Pieluszki, chusteczki nawilżane – które najlepsze dla dziecka?

Zwykle przez pierwsze lata życia pieluszki jednorazowe oraz chusteczki nawilżane dla niemowląt są produktami najczęściej kupowanymi przez rodziców. Częsta wymiana pieluszki oraz dokładne czyszczenie i pielęgnacji okolic pieluszkowych zapewnią maluchom zdrowie i dobre samopoczucie, pozwolą uniknąć odparzenia, zaczerwienienia lub infekcji. Apteka internetowa oferuje pieluszki jednorazowe wielu znanych producentów, dostosowane do wieku i wagi maluszka.

pixel