Darmowa dostawa od 299,00 zł
Do darmowej wysyłki brakuje Ci 299,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Mama i dziecko

( ilość produktów: 477 )

Apteka internetowa ma w ofercie leki, suplementy, akcesoria i kosmetyki dla niemowląt, małych dzieci oraz ich mam. To produkty niezbędne w okresie starania się o dziecko, ciąży, porodu oraz pierwszych lat po przyjściu dziecka na świat.

Suplementy i kosmetyki dla mam, kobiet w ciąży

Okres ciąży oraz pierwsze miesiące po porodzie to czas szczególnej troski przede wszystkim o nowonarodzone dziecko. Ważne, aby w tym okresie także mamy nie zapominały o swoich potrzebach i odpowiedniej pielęgnacji ciała. Podczas ciąży warto sięgnąć po odpowiednio skomponowane suplementy, witaminy i minerały dla ciężarnych oraz inne preparaty (np. kwasy DHA) niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka i dobrego samopoczucia mamy. W ciąży ważne jest stosowanie preparatów, które uchronią przed niedoborem magnezu, żelaza, jodu i kwasu foliowego. Istotna jest także suplementacja kwasów omega oraz DHA. Dla kobiet w ciąży apteka poleca: kremy na rozstępy i kosmetyki pielęgnacyjne, a dla kobiet po porodzie delikatne żele do mycia, do higieny intymnej i maści na pękające brodawki podczas laktacji.

Pielęgnacja niemowlęcia: kosmetyki do kąpieli, kremy na odparzenia

Emulsja do kąpieli, krem nawilżający, maść ochronna przeciw odparzeniom, woda morska do czyszczenia noska, sól fizjologiczna do przemywania oczu – to nie tylko produkty, które musi zawierać każda wyprawka do szpitala. To kosmetyki dla niemowląt, które stosuje się po powrocie do domu w codziennej pielęgnacji noworodka i małego dziecka. W domowej apteczce warto mieć także leki na gorączkę dla dzieci (zawiesiny oparte na ibuprofenie i paracetamolu), na kolkę dla niemowląt, leki na wzdęcia i zaparcia, probiotyki dla niemowląt. W okresie wyżynania się pierwszych ząbków warto mieć w domu żele na ząbkowanie, które zmniejszą ból dziąseł. Maluchy mające problemy skórne wymagają stosowania specjalnych preparatów pielęgnacyjnych. Apteka internetowa oferuje emolienty, kosmetyki, kremy i specjalne maści na atopowe zapalenie skóry, kosmetyki dla niemowląt do skóry alergicznej i wrażliwej. Przy katarze niemowlęcia warto stosować bezpieczne aspiratory do oczyszczania nosa (zwane także odkurzaczami do nosa), a podczas infekcji pomocny będzie taki sprzęt medyczny jak: termometr na podczerwień dla niemowląt oraz inhalator (nebulizator).

pixel