Darmowa dostawa od 299,00 zł
Do darmowej wysyłki brakuje Ci 299,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Antykoncepcja / Sex

( ilość produktów: 17 )

Środki antykoncepcyjne, preparaty nawilżające oraz inne akcesoria pomagają czerpać wiele przyjemności i satysfakcji z kontaktów seksualnych. Prezerwatywy oraz inne środki zapobiegające ciąży dodatkowo uwalniają od obaw przed nieplanowanym poczęciem.

Prezerwatywy, zapobieganie ciąży, środki antykoncepcyjne

Środki zapobiegające nieplanowanej ciąży oraz uniemożliwiające zapłodnienie, to przede wszystkim prezerwatywy, wkładki domaciczne oraz globulki dopochwowe o właściwościach plemnikobójczych. Apteka internetowa oferuje szeroki wybór prezerwatyw znanych i renomowanych producentów, które nie tylko chronią przed zapłodnieniem, ale także dostarczają dodatkowych wrażeń zmysłowych. Prezerwatywy z wypustkami, z prążkami, dodatkowo nawilżane lub z nakładkami wibrującymi pozwalają czerpać dużą przyjemność z intymnych zbliżeń z partnerem lub partnerką. Te środki antykoncepcyjne dla mężczyzn dostępne są w aptece w różnych rozmiarach i o różnej grubości. Globulki dopochwowe mają działanie wielokierunkowe. Pełnią jednocześnie funkcję środków antykoncepcyjnych oraz preparatów łagodzących i leczniczych. Globulki dopochwowe stosuje się m.in. w celu wyleczenia stanów zapalnych macicy (np. nadżerek czy grzybicy), apteka proponuje także globulki nawilżające i regenerujące przy suchości i podrażnieniu pochwy.

Intymne preparaty nawilżające, żele intymne

Lecznicze żele intymne mają szerokie zastosowanie, od wspomagania leczenia suchości u kobiet (np. w okresie menopauzy lub po porodzie) i innych problemów okolic intymnych, przez ułatwianie stosunków seksualnych (także z użyciem prezerwatyw), aplikacji tamponów, czopków lub innych preparatów domacicznych, aż do ułatwienie prowadzenia diagnostycznych badań ginekologicznych. Dostępne w aptece internetowej bez recepty nawilżające żele intymne to zwykle klarowne, oparte na wodzie preparaty o kwaśnym pH, łagodzące objawy niedoboru wydzielania śluzu w pochwie. Te preparaty do nawilżania pochwy mogą być stosowane przez kobiety w każdym wieku, nie uczulają, łatwo zmywają się. Ułatwiają i znacznie podnoszą satysfakcję z kontaktów intymnych.

pixel