Darmowa dostawa od 299,00 zł
Do darmowej wysyłki brakuje Ci 299,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Planowanie rodziny - suplementy, witaminy, testy

( ilość produktów: 23 )

W okresie starania się o dziecko szczególnie ważna jest dbałość o organizm, różnorodną zbilansowaną dietę, odpowiedni wypoczynek oraz dostarczenie witamin i minerałów dla kobiet planujących ciążę. Apteka proponuje szereg preparatów dla planujących ciążę, które pozwolą na optymalne przygotowanie organizmu do rozwoju dziecka. W tej kategorii można znaleźć nie tylko witaminy i inne suplementy, które warto zażywać przed ciążą, ale także szereg produktów stymulujących i wzmacniających płodność, ułatwiających zapłodnienie i zajście w ciążę.

Testy owulacyjne, testy na płodność

Aby wybrać najlepszy moment na zapłodnienie, warto korzystać z dostępnych w aptece testów na owulację. To proste zestawy pozwalające z dużym prawdopodobieństwem określić, kiedy w organizmie kobiety dochodzi do jajeczkowania. Testy owulacyjne wskazują okresy największej płodności, dzięki czemu informują o najlepszym czasie do zapłodnienia. Testy płodności są proste w użyciu i skuteczne.

Suplementy i witaminy na płodność, przed ciążą

Kwas foliowy dla kobiet planujących ciążę oraz zestawy witamin i minerałów dla starających się o dziecko warto zacząć zażywać nawet na kilka miesięcy przez planowanym poczęciem dziecka. To pozwoli przyszłej mamie na jak najlepsze przygotowanie się do ciąży, przede wszystkim poprzez uzupełnienie wszelkich niedoborów witamin i minerałów przed ciążą. Stosowanie witamin dla kobiet planujących ciążę wzmocni organizm przyszłej mamy i zwiększy szansę utrzymania ciąży. Także dla mężczyzn na poprawę płodności apteka oferuje szereg preparatów, które mają poprawić jakość nasienia i zwiększyć szansę na poczęcie. Suplementy dla mężczyzn zawierające m.in.: kwas foliowy, cynk, miedź, selen, witaminy D i E wspierają proces produkcji plemników, przedłużają ich żywotność i zwiększają ruchliwość. Stałe stosowanie preparatów na płodność dla mężczyzn może zwiększyć szansę na zajście w ciążę, szczególnie u par, które mają problem z poczęciem dziecka.

Ułatwienie zapłodnienia: żele, aplikatory

Dla par mających trudność z zajściem w ciążę, apteka oferuje także preparaty, które bezpośrednio wspomagają zapłodnienie. To żele ułatwiające stosunek oraz specjalne aplikatory z żelami ułatwiającymi zapłodnienie, które stosuje się podczas stosunku.

pixel