Darmowa dostawa od 299,00 zł
Do darmowej wysyłki brakuje Ci 299,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Apteka

( ilość produktów: 2409 )

W kategorii „Apteka” znajdują się leki dostępne bez recepty, preparaty medyczne, suplementy diety i inne farmaceutyki, pomocne w leczeniu dolegliwości, profilaktyce i wzmacnianiu naturalnych sił witalnych organizmu. AptekaPomocna24.pl posiada w ofercie także proste testy diagnostyczne do samodzielnego wykonywania w domu, które pozwalają na weryfikację stanu zdrowia, a także drobny sprzęt medyczny (termometry, inhalatory, ciśnieniomierze), apteczki pierwszej pomocy, akcesoria medyczne i sprzęt jednorazowy do wykorzystania w warunkach domowych.

Leki OTC, dostępne w aptece bez recepty

Przy pojawieniu się niepokojących objawów ze strony układu oddechowego, pokarmowego lub moczowego warto mieć w domu leki na podstawowe dolegliwości, np.: tabletki na niestrawność, leki na wątrobę, leki na wzdęcia, gazy i zaparcia, leki przeciwbólowe na ból głowy, brzucha, mięśni, stawów i na bóle miesiączkowe. Niemal każdy z nas jest ubezpieczony na wypadek grypy lub przeziębienia i posiada w domowej apteczce leki na gorączkę, ból gardła, kaszel i katar dla dzieci i dla dorosłych. Przyjmują one postać syropów na kaszel, kropli do nosa, czy leków przeciwgorączkowych zawierających np. paracetamol lub ibuprofen. Apteka internetowa oferuje leki bez recepty na wiele różnych dolegliwości.

Witaminy i minerały, wzmocnienie organizmu – suplementy z apteki

Czasami nawet najbardziej zróżnicowana dieta nie pokrywa zapotrzebowania organizmu na wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy, składniki mineralne i inne substancje o istotnym znaczeniu dla prawidłowego rozwoju i funkcjonowania organizmu. Dla osób o specjalnych potrzebach apteka internetowa oferuje witaminy dla seniorów, suplementy dla sportowców czy specjalnie skomponowane witaminy dla kobiet w ciąży dopasowane do potrzeb kobiety ciężarnej oraz rozwijającego się dziecka. W sytuacjach niedoborów witaminowych warto sięgnąć po zestawy witaminowo-mineralne dla kobiet lub mężczyzn, odpowiednio dopasowane do potrzeb konkretnej płci. Apteka oferuje także witaminy dla dzieci w postaci smacznych żelków, tabletek do ssania, proszków do przygotowania smacznych napojów czy kropli dla niemowląt.

Szczególnie w przypadku dzieci zaleca się suplementację witaminy D przez większość roku, a także w uzasadnionych przypadkach stosowanie preparatów z wapniem, żelazem lub magnezem. Przed okresem jesienno-zimowym, gdy występuję zwiększona zachorowalność na grypę i przeziębienie, warto sięgnąć po smaczne trany dla dzieci, płyny i syropy na wzmocnienie oparte na wyciągach roślinnych i ziołowych oraz kompleksowe zestawy witamin dla podniesienia odporności u najmłodszych.

pixel