Darmowa dostawa od 299,00 zł
Do darmowej wysyłki brakuje Ci 299,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Leki dla diabetyków (cukrzyków) - tabletki, zioła, preparaty na cukrzycę

( ilość produktów: 38 )

Osoby chorujące na cukrzyce muszą zwracać baczną uwagę na dietę, rodzaj i ilość przyjmowanej żywności oraz przede wszystkim na zawartość cukrów w każdym produkcie. To ważne ze względu na zachowanie odpowiedniej gospodarki węglowodanowej w organizmie. Z tego względu wybór leków, suplementów oraz innych preparatów w aptece jest nieco utrudniony, ponieważ należy zwrócić uwagę, czy konkretny farmaceutyk może być stosowany przez cukrzyków. Dlatego apteka internetowa proponuje leki i preparaty przeznaczone specjalnie dla diabetyków. Z jednej strony to leki na obniżenie cukru, a z drugiej to suplementy, witaminy i preparaty dla cukrzyków, które mogą być bezpiecznie przez nich stosowane, przygotowane specjalnie z myślą o ich potrzebach.

Dla diabetyków: test paskowy, lancety, glukoza w płynie, w proszku

Apteka oferuje szereg produktów dla cukrzyków, w tym te stosowane na co dzień, potrzebne w codziennym życiu. Oferujemy testy paskowe, różnych producentów, w opakowaniach o różnej wielkości. Dostępna jest także u nas glukoza w formie proszku do rozpuszczania lub glukoza w płynie. W aptece znaleźć można także kosmetyki dla diabetyków, stworzone specjalnie z myślą o osobach chorych na cukrzycę i ich potrzebach. Kremy dla diabetyków są przeznaczone do suchej skóry z tendencją do rogowacenia, szczególnie gdy chodzi o pielęgnację stóp w cukrzycy.

Dla diabetyków - jaki suplement diety?

Osoby chore na cukrzycę muszą bardzo ostrożnie podchodzić do wszelkich preparatów i suplementów. Najlepiej, by diabetycy wybierali produkty z kategorii dla nich przeznaczonych. Producenci leków i suplementów wychodzą naprzeciw tej potrzebie i tworzą leki obniżające poziom cukru. Suplementy wspomagające regulację poziomu cukru we krwi dla diabetyków powinny zawierać w swoim składzie takie składniki, jak: witaminy z grupy B, selen, chrom, kwasy omega-3, magnez czy kwasy ALA i GLA. Warto sięgnąć także po preparaty roślinne (zioła dla diabetyków), które regulują poziom cukru, te najpopularniejsze to te zawierające morwę białą i wyciąg z cynamonowca. W aptece dostępne są także witaminy dla cukrzyków, pozbawione cukrów, tabletki specjalnie dla diabetyków.

pixel