Darmowa dostawa od 299,00 zł
Do darmowej wysyłki brakuje Ci 299,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
ASPIRIN C x 10 tabletek musujących
ASPIRIN C x 10 tabletek musujących
ASPIRIN C x 10 tabletek musujących
ASPIRIN C x 10 tabletek musujących
ASPIRIN C x 10 tabletek musujących
ASPIRIN C x 10 tabletek musujących
ASPIRIN C x 10 tabletek musujących
ASPIRIN C x 10 tabletek musujących
ASPIRIN C x 10 tabletek musujących
ASPIRIN C x 10 tabletek musujących
ASPIRIN C x 10 tabletek musujących
ASPIRIN C x 10 tabletek musujących

ASPIRIN C x 10 tabletek musujących

  • Aspirin C zwalcza łagodny i umiarkowany ból (głowy, zębów itd.) oraz objawy przeziębienia i grypy (stan zapalny, gorączka, bóle mięśni).
15,78 zł
brutto / szt.
Cena regularna / szt.
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Bezpieczne zakupy
Produkt wyprzedany
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.



ASPIRIN C (400 mg + 240 mg) x 10 tabletek musujących

Acidum acetylsalicylicum + Acidum ascorbicum

Aspirin C tworzony jest przez dwie substancje czynne: kwas acetylosalicylowy, należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) oraz wspierającą jego działanie witaminę C. Pierwszy związek hamuje syntezę czynników odpowiedzialnych za proces zapalny, indukowaną przez infekcję, uraz, chorobę lub inną dolegliwość. W rezultacie zwalcza łagodny i umiarkowany ból, obniża gorączkę czy redukuje obrzęk. Tymczasem witamina C poprawia szczelność ścian naczyń krwionośnych oraz skraca czas utrzymywania się objawów przeziębienia.

Aspirin C - wskazania

  • Stany zapalne i dolegliwości bólowych o małym lub umiarkowanym nasileniu, np: bóle głowy, zębów, mięśni.
  • Objawy przeziębienia i grypy.

Aspirin C - przeciwwskazania

  • Nadwrażliwość na kwas acetylosalicylowy, witaminę C lub którykolwiek z pozostałych składników leku.
  • Nadwrażliwość na inne substancje czynne z grupy z NLPZ.
  • Choroby towarzyszące: astma oskrzelowa, czynna lub przebyta choroba wrzodowa żołądka i/lub dwunastnicy, stany zapalne lub krwawienia z przewodu pokarmowego, ciężka niewydolność wątroby, nerek lub serca.
  • Zaburzenia krzepnięcia krwi.
  • Jednoczesne przyjmowanie środków przeciwzakrzepowych lub metotreksatu.
  • Wiek poniżej 12. roku życia.
  • III trymestr ciąży i okres karmienia piersią.

Kobiety w I i II trymestrze ciąży przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Aspirin C - dawkowanie

Preparat do stosowania doustnego.
Przyjąć po posiłku.
Tabletkę rozpuścić w szklance ciepłej wody.

Dorośli:
1 - 2 tabletki (500-1000 mg kwasu acetylosalicylowego) doraźnie lub co 4 - 8 godzin.
Maksymalna dawka dobowa: 8 tabletek.

Młodzież powyżej 12. roku życia:
1 tabletka (500 mg) doraźnie lub co 4 - 8 godzin.
Maksymalna dawka dobowa: 3 tabletki.

Nie przekraczać zalecanych dawek.
Jeśli po 3 dniach objawy nie ustąpią lub ulegną nasileniu, należy zgłosić się do lekarza.

Aspirin C - działania niepożądane

Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z jego interakcjami z innymi substancjami czynnymi (ULOTKA!).

Stosowaniu Aspirin C mogą towarzyszyć takie efekty niepożądane jak: dolegliwości dyspeptyczne, podrażnienie błony śluzowej żołądka,  zaburzenia krzepnięcia krwi, reakcje alergiczne, bóle i zawroty głowy, szumy uszne.

Aspirin C - dodatkowe informacje

  • Długotrwałe przyjmowanie leków przeciwbólowych, zwłaszcza w dużych dawkach, prowadzi do nefropatii postanalgetycznej.
  • Ok. 7-10 dni przed planowanym zabiegiem chirurgicznym należy odstawić kwas acetylosalicylowy ze względu na ryzyko wydłużonego czasu krwawienia.
  • Nie łączyć preparatu z etanolem.

Podmiot odpowiedzialny

Bayer Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 158, 02-326 Warszawa

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Symbol
5909990192816
Kod producenta
5909990192816
Postać
tabl.mus.
opakowanie
Dawka
400mg+240mg
Opakowanie
10 tabl.
Lek na receptę
nie
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
pixel